obchod.mokry.sk (cz, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (cz, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Euro–FAKTÚRY - euro verzia účtovných formulárov 2009-A

stiahnuť: 3.35MB
verzia: 2009-A (12.12.2008)
slovenčina alebo čeština: nie
operačný systém:
licencia:
cena: €90
autor: Ing. Pavol Papulák PC-PROG
uctForms@pc-prog.eu
počet stiahnutí: 2434x
hodnotenie:
Váš hlas: - Průměr: 4.9 (7 hlasů)

Program „Euro–FAKTÚRY“ (euro verzia aplikácie „Účtovné formuláre“) je jednoduchý nástroj (MS Excel) na vytváranie a evidenciu najčastejšie používaných účtovných formulárov.

V aktuálnej verzii sú pripravené formuláre pre faktúry a dobropisy (zálohové i zahraničné), pre platiteľov i neplatiteľov DPH, pokladničné doklady, príjemky, dodacie listy, kalkulačný list, objednávky na dodávateľa.

Vytvorené doklady sú v procese ukladania uložené v prehľadnom zozname (napr. kniha faktúr, kniha PDV...) a v archíve (ako samostané súbory).

Ku každému dokladu je možné sa jednoducho vrátiť, opraviť ho a znovu uložiť alebo použiť ako šablónu pre doklad nový. Faktúry je možné vystavovať v ľubovoľnej mene s prepočtom na EUR, alebo v EUR s prepočtom na zvolenú menu. V dokladoch je zabezpečené duálne zobrazovanie súm schváleným konverzným kurzom (1€=30,1260 Sk).

Program je previazaný na adresár obchodných partnerov, často používaných textov, kurzový lístok ECB ...

Na stiahnutie sú k dispozícii verzie pre Office 2003 a nižšie a pre Office 2007. Inštalačný program zabezpečí inštaláciu všetkých potrebných súborov, vrátane príručiek v PDF a DOC.

Software je trialware, používanie neregistrovanej verzie je obmedzené na počet spustení a obdobie používania. Cena registrovanej verzie 90,- EUR (bez DPH).

Podrobnejšie info o programe sú na stránke www.pc-prog.sk

"Znalosti Online" na stránke http://pc-prog.eu/phpBB3/ - diskusné fórum k PC-PROG aplikáciám (Euro-Faktúry, TimeSPy, dphForms...), príklady, rady a tipy k aplikáciám MS Office, riešenie problémov s PC (hardware i systém), zdroj informácií k redakčnému systému Joomla (a VirtueMart).

---

Ing. Pavol Papulák PC-PROG

reklama