obchod.mokry.sk (cz, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (cz, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Visual Autorun Factory 1.00

stiahnuť: 2.58MB
verzia: 1.00 (05.06.2003)
slovenčina alebo čeština: nie
operačný systém:
licencia:
cena: 199
autor: FreeVision Software
flashmanx@post.sk
počet stiahnutí: 2108x
hodnotenie:
Ještě nehodnoceno

Slovy autora: "Program slúži ako nástroj na vytváranie jednoduchých úvodných okien pre CD (tzv. autorun aplikácie). Zvyčajne sa jedná o okno s niekoľkými položkami - menu, najčastejšie pod názvom Spustiť program, Nainštalovať program, Zobraziť dokumentáciu a pod. Uživateľ si navrhne vlastný vzhľad budúceho okna autorunu, t.j. všetky požadované položky menu, príp. aj obrázok na pozadí, či zvuk, ktorý sa prehrá po spustení aplikácie. Program Visual Autorun Factory poskytuje intuitívne vizuálne rozhranie, ktoré umožňuje plnohodnotne pracovať s navrhovaným projektom. Umožňuje pridávať nové položky, meniť ich polohu a veľkosť či veľkosť okna a nastavovať vlastnosti položiek (titulok či akciu, t.j. súbor, ktorý sa má exekuovať po kliknutí na príslušnú položku). Výsledný projekt je možné uložiť do súboru s príponou *.AFP, či nakoni!
ec zostaviť samostatný EXE súbor, pripravený na umiestnenie na Vaše CD.
Položky tvoriace menu predstavujú klasické tlačidlá v štýle Windows. Samotné okno aplikácie umožňuje meniť svoju polohu pomocou hornej posuvnej lišty, ale veľkosť je fixná (nie však v režime návrhu).
Visual Autorun Factory je vhodný pre každého uživateľa či programátora, ktorý si chce svoje CD doplniť o jednoduché menu uľahčujúce orientáciu v obsahu CD.
Shareware verzia neumožňuje zmeniť titulok okna autorunu a nastavovať akcie pre jednotlivé položky menu. "

reklama