obchod.mokry.sk (cz, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (cz, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Diár 2.3

stiahnuť: 3.45MB
verzia: 2.3 (01.11.2006)
slovenčina alebo čeština: nie
operačný systém:
licencia:
autor: Michal Mikuláš (mMSoft)
počet stiahnutí: 3626x
hodnotenie:
Váš hlas: - Průměr: 5 (2 hlasy)

Diár je jednoduchý a prehľadný program na organizovanie všetkých dôležitých termínov. Umožňuje notifikovať bežné jednorázové pripomienky, ale aj opakovať poznačené udalosti v zadaných intervaloch (denne, týždenne, mesačne a ročne).

Po inštalácii sa Diár bude spúšťať automaticky pri štarte počítača a ako prvé po jeho zapnutí sa vždy ukáže zoznam termínov pre aktuálny deň. Ku tomuto zoznamu sa je tiež možné dostať aj neskôr cez menu programu. Ku každej pripomienke je možné nastaviť samostatnú melódiu, ktorá sa prehrá pri notifikácii a tiež samostatný obrázok.

Okrem týchto základných funkcií umožňuje Diár pripomínať meniny, ktoré je možné zapísať jednoducho po zadaní mena, ktoré sa má pripomínať bez potreby hľadania dátumu v kalendári. Okrem menín je možné nastaviť aj pripomínanie narodenín.

Notifikované termíny sa štandardne nevymazávajú, ale len sa presunú do zoznamu starých termínov, odkiaľ je ich možné jednoducho po nastavení nového dátumu vložiť do zoznamu na pripomenutie.

Pokiaľ musíte niekde odísť a z nejakého dôvodu by ste potrebovali nechat počítač pracovať ešte nejaký čas, tak pomocou diáru je možné nastaviť automatické vypnutie PC v presne nastavený čas.

---
Michal Mikuláš  (mMSoft)

reklama