Fotor

FotorSte začiatočník, nechcete míňať peniaze na kurzy a drahé grafické programy, ktoré neviete ovládať? Skúste bezplatný grafický program Fotor, ktorý slúži na úpravu fotografií a vytváranie koláží.

Vaše fotografie môžete vďaka grafickému programu Fotor jednoducho upraviť, či už ide o úpravu jasu, vyváženie bielej, úpravu kontrastu, zlepšiť ostrosť fotografie alebo sa zbaviť červených očí na maminej tvári z rodinnej fotografie.

Užívateľské prostredie programu je prispôsobené aj úplným začiatočníkom. Fotky či obrázky viete pred uložením a zverejnením orezať, pridať rámček alebo špeciálny efekt, ktorý fotku ozvláštni. Výhodou grafického programu Fotor je aj možnosť exportovania upraveného obrázku rovno na sociálne siete. K dispozícii je aj mobilná aplikácia.

Na záver spomenieme funkciu vytvárania koláží na rôzne príležitosti. Ani v tomto prípade nechýbajú obľúbené rámčeky a efekty na úpravu fotografií v koláži. Vyskúšajte si grafický editor Fotor na úpravu fotiek a vytváranie koláží. Editor Fotor na stiahnutie zdarma u nás na dobrých programoch.

Výhody Fotor

  • Jednoduché ovládanie
  • Možnosť vytvárania koláží
  • Základný balík na úpravu fotografií
  • Export fotografií na soc. siete

Nevýhody Fotor

  • Nedostačujúci pre pokročilejšie úpravy fotografií 

Komentovať