Adobe Flash Player

Adobe Flash PlayerAdobe flash player je plugin pre webové prehliadače, vďaka ktorému užívatelia môžu na internete prehrávať multimediálny obsah. Či už ide o animácie, videá, hry, väčšina multimediálneho obsahu, bez tohto pomocníka sa na internetových stránkach už niekoľko rokov nezaobídete.

Prehrávač Adobe flash player je určený pre väčšinu prehliadačov – Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Operu a iné. Pre prehliadač Internet Explorer je vytvorená samostatná verzia Adobe flash player.

Bez Adobe flash playeru by užívatelia internetu nemohli využívať plný potenciál online priestoru. Prehliadačom pomáha spracovať multimediálny obsah a aplikácie, ktoré boli vytvorené pomocou technológie flash.

Doplnok prehliadačov Adobe flash player si nainštalujete do svojho prehliadaču, pri problémoch s inštaláciou alebo povolením pluginu v prehliadači, nájdete na internete veľké množstvo tutoriálov, ktoré vám pomôžu.  Práve správnou inštaláciou sa vyhnete prípadným kolapsom pluginu.  Adobe flash player na stiahnutie zadarmo na dobrých programoch.

Výhody Adobe Flash Player

  • Vhodný pre väčšinu prehliadačov
  • Široké možnosti prehrávania multimediálneho obsahu

Nevýhody Adobe Flash Player

  • Možnosť prípadných kolapsov programu

Adobe Flash Player – základné informácie

VýrobcaAdobe
AdresaAdobe
Veľkosť súboru1,2 MB
Operačný systémWindows / Mac / Linux

Komentovať